Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Hakkımızda

Bahtiyar KOCAER, ticari faaliyetlerine   1998 yılında Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde sigorta aracılık hizmetleriyle  başlamıştır. Bahtiyar Kocaer 1998 yılında  başladığı ticaret hayatını doğup büyüdüğü Sındırgı ilçesinin sosyo-ekonomik özelliklerine uygun olan farklı sektörlerde sürdürmeyi planlayarak büyükbaş, besi ve kurbanlık  hayvan yetiştiriciliğine sektörüne adım atmıştır.

         2009 yılından itibaren büyükbaş besi ve kurbanlık hayvan yetiştiriciliği faaliyetlerine başlayan firmamız, başlangıçta toptan canlı hayvan ticareti şeklinde gerçekleştirdiği hizmetlerini, 2011 yılında Sındırgı ilçesi Alakır Mahallesi Yaylasına 850 Mt rakımda  modern bir hayvan çiftliği kurarak hizmet kapasitesini ve kalitesini ve artırarak devam ettirmiştir. Oluşan talepleri dikkate alarak;  tam otomatik sistemlerle donatılmış kesimhanesini kurarak  2012 yılından itibaren  özellikle kurban kesiminde halkımıza hizmet sunmaya başlamıştır.

  

 

      Oluşturlan kesimhanede hijyenik bir ortamda, İslami usul ve esaslara göre kurbanların kesimi yapılarak, kurban etleri ayıklanıp hisseler büyük bir hassasiyetle pay edilerek kurban sahiplerine takdim edilmektedir. Gerektiğinde ulaşım imkanı olmayan, yaşlı veya engelli vatandaşların kurban hisseleri evlerine teslim edilmektedir.

 

 

 

Çiftlik ve Kesimhane

       Yaklaşık 850 mt rakım da bulunan 150 büyük baş hayvan kapasiteli çiftliğimizde serin bir ortamda doğayla iç içe olan sığırlarımız, stressiz ve rahat bir ortamda yaşamaktadırlar. Bu ortamın uygunluğu da mutlaka hayvanlarımızın et kalitesine yansımaktadır. Bu durumu her kurban bayramından sonra müşterilerimizden bize yapılan dönütlerden ve memnuniyet ifadelerinden anlamaktayız. Sığırlarımız periyodik olarak veterinerimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve hastalıklara karşı koruma tedbirleri ve tedavileri sürekli uygulanmaktadır. Sağlık problemi olmayan, kurban şartlarını taşıyan sığırlarımız kurbandan yaklaşık 2 ay önce satışa sunulmaya başlamaktadır. Kurban şartlarını taşımayan hayvanlar ise ileriki aylarda kesime yönlendirilmekte veya perakende olarak satışa sunulmaktadır. Gönül rahatlığıyla alabileceğiniz kurbanınız size et lezzeti ile de aradığınız damak tadını da verecektir.

Yayla ve Otlaklar

         1000 Mt rakımın üzerinde bulunan Alakır köyü yaylasında baharın başlamasıyla doğal ortama salınan sığırlarımız;  yetiştirildikleri doğal ortamda yaylalarda bulunan yüzlerce çeşit doğal bitki ve otla beslenip, o harika eşsiz et lezzetine kavuşmaktadır. Çoğunluğu kendi ineklerimizin yavrularından oluşan kesimlik sığırlarımız sürekli olarak bu doğal ortamda yetişmekte olup siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kurbanın yaklaşması ile birlikte 850 mt rakımda bulunan çiftliğimizde besiye alınan kurbana uygun hayvanlarımız  periyodik kontrolleri ve düzenli bakımları ile kurbana hazır hale gelmektedir.

 

MİSYONUMUZ

       Büyükbaş, besi ve kurbanlık hayvan yetiştiriciliğinde doğal ortamla modern teknoloji ve standartları birleştirip kendi soframıza almayacağımız hiçbir hayvansal ürünü müşterilerimize vermeme garantisiyle üretim yapmak.

 

 

VİZYONUMUZ

      Doğal ortamla modern teknoloji ve standartları birleştirerek müşterilerimize  “Güvenilir Et”  tüketme imkanı sunan bölgemizde ve ülkemizde sektöründe öncü bir kuruluş olmak.

© 2017 Bahtiyar KOACER Hayvancılık. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By NxéK